LET’S GET IN TOUCH!

Vai esat kāzu fotogrāfa meklējumos? Iespējams, es varētu būt tas cilvēks, kas iemūžinās Jūsu īpašo dienu! Sazinieties ar mani, izmantojot KONTAKTA FORMU - man ļoti patīk uzzināt Jūsu skaistās idejas! Pastāstiet par Jūsu kāzu plāniem, stilu un svinību gaitu. Noteikti pieminiet datumu, un varbūt, cik daudz naudiņas atvēlat fotogrāfijām savā kāzu budžetā. Katram pārim ir savs redzējums par ideālo kāzu svinību formātu - man patīk fotografēt gan intīmas kāzas tikai ar ģimeni, gan lielus tusiņus no rīta līdz vēlam vakaram:) Būšu priecīga uzzināt vairāk par Jūsu velmēm un attiecīgi piedāvāt pakalpojuma cenu! 

 

 

LET’S MEET!

Es zinu, cik svarīgi ir tikties ar Jūsu kāzu fotogrāfu pirms kāzu dienas, iepazīties un izrunāt visus jautājumus klātienē, lai Jūsu lielajā dienā Jūs varētu justies brīvi un droši! Tā varētu būt tikšanās pie kafijas tasītes, zvans Skype tīklā vai vienkārši telefonsaruna - iespēju ir daudz. Galvenais, lai Jūs būtu droši, ka esam uz viena viļņa. Es gribu, lai Jums būtu ērti un komfortabli - galu galā es dokumentēšu vienu no skaistākajiem momentiem Jūsu dzīvē un tas ir ļoti atbildīgs uzdevums!:) 

 

 

BOOKING

Ja nolēmāt, ka uzticēsiet fotografēšanu man, laiks pievērsties plānošanai! Mēs izrunājam detaļas, vienojamies par cenu un avansa maksājumu, noslēdzam līgumu - voilà, Jūsu datums ir rezervēts! Kopš šī brīža esmu pieejama konsultācijai - atbildēšu uz visiem jautājumiem, kādi varētu rasties kāzu plānošanas procesā un ietekmēt fotografēšanu, sniegt ieteikumu vai vienkārši uzmundrināt:) 

 

 

YOUR DAY!

Jūsu kāzu svinību diena ir klāt! Izbaudiet to, bet es ķeršu Jūsu skaistākos mirkļus, dokumentējot dienas notikumus un patiesas emocijas! Procesā vienmēr esmu gatava palīdzēt ar ieteikumiem un padomiem, lai Jūsu kāzu diena paliktu atmiņā kā īpašs, skaists un mīlestības pilns piedzīvojums!  

 

 

YOUR PHOTOS

Pēc 6 nedēļām Jūsu fotogrāfijas ir gatavas - brīņišķīga iespēja atsaukt atmiņā Jūsu skaisto dienu. Pavadiet vakaru divatā, romantiskā gaisotnē baudot Jūsu kāzu fotostāstu un atlasot kadrus Jūsu kāzu albumam:) 

 

Vai Jums šķiet, ka mums varētu veidoties skaista sadarbība? 

RAKSTIET TAGAD!

Aicinu iepazīties ar klientu atsauksmēm ŠEIT!

F A Q

Kādā stilā Tu fotografē kāzas?

 

Kāzas fotografēju radošā dokumentālajā stilā. Kopā ar kāzu svinību dalībniekiem ļaujos notikumu un emociju plūsmai, cenšoties neiejaukties un nesagraut Jūsu īpašu ritmu, gaisotni un raksturu. Tieši tas padara kāzu fotogrāfijas tik vērtīgas - Jūs paši, nevis tikai skaista bilde kā no žurnāla vāka. Toties es parūpēšos par to, lai gaisma spīd vislabākajā leņķī, un palīdzēšu ar kādu ieteikumu, ja būs nepieciešamība.  

Cik maksā kāzu svinību fotografēšana? 

Katram pārim ir savs redzējums par ideālo kāzu svinību formātu. Cena par fotografēšanas pakalpojumiem tiek noteikta atkarībā no daudziem faktoriem - stundu skaits, vieta, viesu skaits u.tml. Būšu priecīga uzzināt vairāk par Jūsu velmēm un attiecīgi piedāvāt pakalpojuma cenu!  

* pilnas dienas orientējoša pakalpojuma cena: €500,00

** nepilnas dienas orientējoša pakalpojuma cena: sākot no €250,00

 

Kā rezervēt datumu? 

Ja izrunājot visus jautājumus, Jums liekas, ka es varētu būt īsts cilvēks Jūsu lielās dienas iemūžināšanai, mēs noslēdzam līgumu. Pēc līguma parakstīšanas tiek samaksāts avansa maksājums un pēc avansa saņemšanas Jūsu datums tiek uzskatīts par rezervētu. 

 

Vai mūsu fotogrāfijas tiek retušētas? 

Viennozīmīgi. Rūpīgi atlasot fotogrāfijas Jūsu kāzu galerijai, visām fotogrāfijām tiek veikta krāsu korekcija, portreti tiek retušēti.  

Cik fotogrāfijas mēs saņemsim un cik ātri? 

Fotogrāfiju skaits ir atkārīgs no kāzu svīnību formāta un ilguma. Minimālais fotogrāfiju skaits tiek atrunāts līgumā. Pec Jūsu izvēles varētu tikt atrunāts arī maksimālais skaits. Pirmo ieskatu Jūsu kāzu dienā sniedzu trīs dienu laikā, atlasot un nosūtot 20 fotogrāfijas. Pārējās fotogrāfijas ir gatavas ne vēlāk kā 6 nedēļu laikā pēc Jūsu kāzu dienas. Ātrāku laiku var sarunāt individuāli. 

Kādā veidā mēs saņemsim mūsu fotogrāfijas? 

Jūsu fotogrāfijas tiek saglabātas interneta failu apmaiņas vietnē, ar paroli aizsargātā fotogalerijā ar iespēju lejuplādēt un dalīties ar citiem kāzu svinību dalībniekiem.  

 

Uzdot jautājumu vai rezervēt datumu var rakstot man uz kristina.sisejeva@gmail.com vai izmantojot saziņai sekojošo formu:

Thanks! Message sent.